Top problēmas kredītu atmaksā

Problēmas ar kredītu atmaksu rodas katram no mums, bet ir dažas problēmas, ar kurām saskaramies visbiežāk un visvairāk. Daudzi no mums ņem kredītu neizvērtējot iespējas tos atmaksāt, tādēļ rodas grūtības nākotnē, bet ja sanāk atrast pareizo pieeju, tad arī sanāk risināt grūtības daudz ātrāk un labāk.

Viena no lielākajām problēmām ir tas, ka aizņemamies kredītu, bet ar laiku saprotam, ka mums nepietiek naudas, lai atmaksātu visu summu ar procentiem, tad rodas jautājums, kur dabūt naudu? Daudzi nepārdomā, cik lielu naudas summu aizņemas un cik liels paliek skaitlis, ņemot papildus aizdevumu un summējot klāt iepriekšējam, pieskaitot augošos procentus. Tad arī nepietiek naudas, lai visu samaksātu, tā ir tā viena svarīgākā problēma, kad neesam laicīgi sapratuši to, ka nevaram nomaksāt. Esam saņēmuši algu, bet līdz maksājuma datumam vēl vairākas dienas, pa tām dienām nauda jau sen notērēta nevajadzīgām lietām, un vairs nav kur dabūt algu, kura tik tikko ir notērēta. Tad nevaram samaksāt kreditoriem, un rodas lielas nepatikšanas, tajā skaitā iekļūšana parādniekos un melnajā sarakstā, un tas tikai tāpēc, ka esam aizmirsuši samaksāt maksājumu laicīgi.

Otrā, tikpat lielā problēma ir nepietiekoši garš kredīta atmaksas periods. Esam paņēmuši kredītu, bet nepiefiksējām atmaksas datumu, tādējādi atmaksas datums tuvojas, bet nepietiek laika, alga vēl nav paspējusi ienākt un nevaram samaksāt, jo esam nepareizi izrēķinājuši atmaksas datumu. Avansu arī nevaram paspēt paņemt un nevienam draugam nav naudas ko mums aizdot. Beigu beigās sanāk, ka varam atdot kredītu, bet laika ir par maz, jo nepaspējām saņemt algu vai kādu citu naudu, kuru bijām gaidījuši kādā noteiktā datumā.

Post Navigation