Veidi kā ietaupīt naudu vasarā

Vasarā nauda ir ļoti nepieciešama, vienmēr gribas sev kaut ko nopirkt vai atvest kaut ko skaistu no ārzemēm. Tomēr, lai būtu ko tērēt vajag arī iekrāt, tādēļ laikam jau jāizdomā, kas mums ir vairāk nepieciešams vasaras periodā, piemēram, saldējumu mums visnotaļ gribēsies, un to jau nevarēs nepirkt, bet, piemēram, ja vasarā būs ziemas apģērba kolekcijas izpārdošana, un lielas atlaides, tad labāk no tā atteikties, jo pašlaik tas nav nepieciešams, un labāk jau pirkt visu ziemā, pat ja būs dārgāk.

Galvenais ir neaizrauties ar pirkumiem, kuri neatmaksājas un nav nemaz mums nepieciešami. Tad jau laikam galvenais ir sekot līdzi savam maciņam un netērēt naudu lieki. Piemēram, gadījumā, ja izlemjam braukt uz jūru ar draugiem un ir jāizvēlas transportlīdzeklis, mašīnu varam atmest, jo ir vasara, un tā būs lieka degvielas dedzināšana, pietam bieži vien par mašīnas atstāšanu stāvvietā ir jāmaksā, bet pasauļoties un pabūt pie jūras gribēsies ilgāk, un stāvvietas rēķins maksās vairāk, tad ir variants braukt ar vilcienu, protams, ir nepieciešama nauda vilciena biļetei turp un atpakaļ, vilciens būs pārpildīts un tur būs karsti. Kādēļ gan nebraukt ar riteni? Visiem draugiem ir riteņi, braucot ar riteni, nebūs lieks naudas tēriņš ne par degvielu, ne par stāvvietu un ne par vilciena biļetei, būs tikai labas atmiņas un garš patīkams ceļš, kura laikā pat varēsim pasportot.

Kā jau iepriekš minēju, nevajadzētu tērēt naudu citu sezonu drēbēm, vai pirkt kaut ko nevajadzīgu. Gadījumā, ja esam mājās aizmirsuši dvieli vai sauļošanas paklājiņu un gribam tērēt naudu, lai ātri nopirktu naudu, tad labāk nevajag. Varbūt dvieli iedos draudzene, un pat ja nē, tad nekas traks no gulēšanas smiltīs nenotiks, nākamreiz būsim gudrāki, lai divreiz pārskatītu paņemtās mantas. Un vienīgie ieguvēji būsim mēs, jo ietaupīsim naudu.

Post Navigation