Vitalombards.lv īstermiņa aizdevums

Uzņēmums piedāvā arī īstermiņa un ilgtermiņa kredītu. Īstermiņa kredīts ir līdz 30 dienām, un naudas aizdevuma summa ir līdz 100 eiro, bet ilgtermiņa kredīts 12 mēnešiem un iedalās divās sadaļā (pirmais un otrais aizdevums), pirmais aizdevums ir 300 eiro, bet otrais 500 eiro. Kredītu var aizņemties jebkurš pilsonis , kurš ir vecumā no 20 līdz 72 gadiem. Atbildi par to vai varat saņemt kredītu pie Vita lombards izrēķinās filiāles darbinieks un atbildi jums sniegs 15 minūšu laikā. Lai jums nebūtu jāuztraucas par jūsu preci, tās tiek ievietotas seifos, kur neviens tām netiek klāt, darbiniekiem nav atļauts izmantot jūsu preces ikdienā vai jebkādām citām vajadzībām. Visas materiāli pieņemtās vērtības lombardā tiek apdrošinātas, nelaimes gadījumā nauda par jūsu preci, naudas vērtībā, tiks atgriezta jums atpakaļ.

Šajā uzņēmumā pastāv arī tāda funkcija kā akcija, kas nozīmē, ka pirmajiem 200 cilvēkiem, kuri ierodas uz filiāli, tiek izsniegta privilēģiju karte, kas nozīmē, ka viņiem ir noteiktas priekšrocības, kuras viņi var izmantot ilgstoši, tās ir – augstāka novērtēšanas ķīlas cena, atlaides pērkot akcijas preces.

Šobrīd lombards piedāvā īpašu zelta uzpirkšanu par 39 eiro / gramā. Gada procentu likme šajā uzņēmumā ir 825,5 % (gpl). Uzņēmuma filiāles atrodas vairākas Latvijas pilsētās, lai būtu tuvāk klientiem un palīdzētu nepieciešamākajā brīdi. Filiāles ir izvietotas vairākās lielpilsētās kā Rīga, Jūrmala, Jelgava, Talsi, Ogre, Valmiera, Sigulda u.c. Ja jums ir nepieciešams ātrs naudas aizdevums pret ķīlu vai īstermiņa, vai ilgtermiņa kredīts, tad jūs varat vērsties pie Vita lombardā.

Tuvāka info vitalombards.lv, jo mēs tikai apskatām!

Post Navigation